Powered by Smartsupp

Svět hormonální jógy

Projekt Šárky Simonidesové

Tiskoviny

Webdesign

Když jsme se poprvé setkali se Šárkou Simonidesovou, hned jsme věděli, že máme co do činění s opravdovou kouzelnicí. Šárka frčí na hormonální józe a její projekt www.svethormonalnijogy.cz je totální pecka. Už roky s ní spolupracujeme a tvoříme kouzla společně. Vytvořili jsme pro ní hodně – od tiskovin přes webovky až po skripta a e-booky. 

Je to plný energie a živelnosti, stejně jako Šárka sama. Její projekt je jako svěží vítr, který přináší harmonii a rovnováhu do života každé ženy, která se do něj ponoří.

Jemné a ženské webové stránky s členskou sekcí a přihlašováním na semináře

Spolupráce se Šárkou je pro nás vždycky dobrodružství plné inspirace a pozitivní energie. Její projekt není jen o józe – je to životní styl, cesta ke zdraví a harmonii, kterou přináší každému, kdo se do toho ponoří.
A pokud jste ještě nenavštívili její web, rozhodně to napravte. Je to místo, kde se potkává síla, krása a rovnováha, všechno zabalené do inspirujícího příběhu Šárky Simonidesové.

Spolupráce na projektu Svět hormonální jógy s Šárkou Simonidesovou, zahrnující webové stránky, tiskoviny, design e-booku a pracovních skript na semináře.

Když jsme pracovali na jejích webovkách, chtěli jsme zachytit tu pozitivní energii a inspiraci, kterou Šárka vyzařuje. Ať už jde o design, grafiku nebo texty, všechno to dýchá tou její neuvěřitelnou vášní pro hormonální jógu. Tiskoviny, které jsme vytvořili, nejsou jen papíry s informacemi, ale průvodci na cestě za lepším zdravím a životní rovnováhou.

Trifold brožura pro Svět Hormonální Jógy

Pojďme se do toho pustit.

Sídlo firmy:

studio ysis s.r.o.
Kubelikova 1548/27
130 00 Praha 3

Provozovna - grafické studio:

studio ysis s.r.o.
Chleny 46
517 45 Chleny

Telefon

+420 605 958 310
+420 739 222 637

Email

studio@ysis.cz

IČO: 284 79 467
DIČ: CZ28479467

Sledujte nás

Copyright © 2024 Studio Ysis. All Rights Reserved.