Powered by Smartsupp

Farma Rampuše

Rebranding farmy z Orlických hor

Logo & Branding

Webové stránky & E-shop

Tiskoviny

Fotografie & Video

Když jsme poprvé vkročili na Farmu Rampuše, okamžitě jsme věděli, že tohle místo není jen obyčejná farma. Má duši, vpitou v každém dílku tohoto prostoru.

Naše revize jejich identity nebyla jen o novém vizuálním stylu – přenesli jsme tu atmosféru do každého detailu, jako bychom oživili zapomenutý příběh, který se ztratil v hlubokých lesích Orlických hor.

Branding pro Farmu Rampuše, včetně nového logo s logotypem, tiskovin, webu s e-shopem a videoprodukce.

Rodina Smolkových miluje farmu a to se odráží ve všem, co dělají. Jejich stáda Galloway se volně pasou na nekonečných pastvinách, kde jejich maso získává sílu a charakter tohoto kraje. Je to rituál, starý a divoký, který spojuje přírodu s tradicí.

Vytvořili jsme identitu, která nejen odráží rodinný a tradiční charakter farmy, ale která taky zvýrazňuje jejich závazek k péči o zvířata.

Symbol býka v geometrických zkratkách a přírodních zemitých barvách upoutá na první dobrou. A zvolená typografie je pěkně variabilní. Snažili jsme se do toho vtisknout moderní přístup, kterým Smolkovi k farmě přistupují – zakládají si na tradicích, ale zároveň čerpají inspiraci z jejich mnohaletých pobytů v zahraničí.

Naše práce nebyla jen o designu. Naším cílem bylo zachytit esenci, emoce a příběhy, které na farmě tkví.

V logu je tajemství, je to hra, spojení moderního a tradičního. Za videem je celá story.

 

Když se vypravíte na web www.farmarampuse.cz, nečekejte jen obyčejný e-shop. Je to vstup do země divů uprostřed Orlických hor. Ocitnete se ve světě, kde každý kousek masa má svůj příběh. Takovy skutečný dobrodružství plné chutí a vůní. A můžete si ho objednat až k vám domů.

Pojďme se do toho pustit.

Sídlo firmy:

studio ysis s.r.o.
Kubelikova 1548/27
130 00 Praha 3

Provozovna - grafické studio:

studio ysis s.r.o.
Chleny 46
517 45 Chleny

Telefon

+420 605 958 310
+420 739 222 637

Email

studio@ysis.cz

IČO: 284 79 467
DIČ: CZ28479467

Sledujte nás

Copyright © 2024 Studio Ysis. All Rights Reserved.